Умови публікації

Завантажити інформаційний лист

 

Для опублікування статті у №2 за 2024 рік Наукового вісника Вінницької академії безперервної освіти. Серія «Екологія. Публічне управління та адміністрування» необхідно не пізніше не пізніше 25 червня 2024 року:

1. Заповнити довідку про автора (посилання)

2. На електронну адресу eco-pa@journals.academ.vinnica.ua надіслати статтю, оформлену відповідно до вимог, та копію квитанції про сплату публікаційного внеску.

Заборона використання наукових праць країни-окупанта

Забороняється цитування в тексті та внесення до бібліографічних списків тих джерел, які опубліковані російською мовою в будь-якій країні, а також джерел іншими мовами, якщо вони опубліковані на території росії та білорусі.

Академічна доброчесність

Редакція видання здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Публікаційний внесок

Вартість публікації – 1000 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з рецензуванням, коректурою і редагуванням статей, макетуванням журналу та розміщенням його електронної версії.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника становить 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску.

Підтвердження проведеної оплати (відскановану квитанцію або її фотографію) автор надсилає в електронному вигляді на e-mail eco-pa@journals.academ.vinnica.ua.

Терміни

Електронна версія буде розміщена у відкритому доступі на сайті видання до 15 вересня 2024 р.

Друкована версія буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, після до 31 жовтня 2024 р.